Minam dviratį

minam dviratį

Pristatome naują projektą ,,MINAM DVIRATĮ“ ir pažadame suagusiems ir vaikams daugybę naudingų ir įdomių užsiemimų, skatinančių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenimo būdą. Numatoma projekto trukmė – 3 metai, visi užsiemimai dalyviams yra NEMOKAMI, įskaitant dviračių ir šalmų nuomą.

Jūsų laukia: 

  1. a) pažintinės ekskursijos dviračiais Vilniuje su gide Lina Dusevičiene (2018 m. Svetingiausia Sostinės Gide) 
  2. b) grupiniai užsiemimai su žinomu treneriu, profesionaliu sportininku, Olimpinių žaidynių dalyviu Mantu Strolia
  3. c) treniruotės-važiavimai  kalnų/gravel dviračiais su šio sporto entuziastais Avitaliu Maizeliu ir Dmitrijum Korabelnikovu
  4. d) specialiai šiam projektui sukurti maršrutai savarankiškoms treniruotėms
  5. e) reguliarūs renginiai visiems norintiems, kurių metu dalyviai savarankiškai važiuos pažymėtomis dviračių trasomis bei gaus atminimo prizus
  6. f) virtualios kineziterapeutų ir trenerių paskaitos apie dviračių sportą, kūno ir raumenų ypatumus, būtiniausius pratimus, jų naudingi patarimai dėl mitybos, kvepavimo metodikos ir optimalaus režimo.

Projektas „MINAM DVIRATĮ“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Nekantraujame minti dviratį kartu su jumis! 

Projekto darugai: Ultrabike pasiūlymas  „Minam dviratį“ dalyviams daugiau informacijos rasite čia

  

  VEIKLŲ TVARKARAŠTIS

Nemokamos pažintinės ekskursijosData:
„Pasikartokime Senamiesčio istorijas“5.09.2021 ( nėra vietų)
„Ištyrinėkime Vilnios krantus ir tiltus“12.09.2021 
„Pažinkime Nerį iš naujo“19.09.2021
„Pažinkime Vilniaus augimo istoriją“26.09.2021
„Pasigrožėkime Vilniaus medinukais“03.10.2021
Nemokama kompleksinė treniruotė dviratininkams su Mantu Strolia07.09.2021 ( nėra vietų)
Data:14.09.2021
Data:21.09.2021
Data:30.09.2021

Nemokama treniruotė kalnų/ gravel dviračiais08.09.2021
Data:15.09.2021
Data:22.09.2021
Data:29.09.2021

Dviračiai visai šeimai, treniruotė su olimpiečiu Mantu Strolia11.09.2021
Data:02.10.2021
Data: 
Data: 

Plačiau apie veiklas rugsėjo men.:

 Pažintinės ekskursijos Vilniuje su miesto gidais – tai Vilniaus istorija, architektūra, netikėti įdomūs faktai, besiplečiantis Vilniaus dviračių takų tinklas, naujos erdvės ir tuo pačiu puiki 2 valandų kardio treniruotė lauke bendraminčių kompanijoje!

Prisijunkite su savo dviračiu, o jei dviračio neturite – ekskursijai jį suteiksime Jums nemokamai! 

Treniruotės kalnų/gravel dviračiais – Treniruotės kalnų/ gravel dviračiais – tai 1,5 val. intensyvūs važiavimai, skirti norintiems didesnio fizinio krūvio ir reikalaujančios ištvermės, kurią ugdysimės kartu. Maršrutai sudaryti miško takais ir takeliais, žvyrkeliais, užmiesčio keliais. Būtina turėti minimalius įgūdžius važiuojant stačia įkalne/ nuokalne.

Prisijunkite su savo dviračiu, o jei jo neturite – dviratį ir šalmą suteiksime Jums nemokamai

Kompleksinės treniruotės su olimpiečiu Mantu Strolia

Šios treniruotės yra mažo intensyvumo, skirtos visiems, kam patinka važinėti dviračiu.
Treniruotė susideda iš 3 dalių: apšilimas, važiavimo įgūdžių tobulinimas, tempimo pratimai (be dviračio).
Geriau susipažinsime su dviračiu sporto technine puse. Didelis dėmesys skiriamas važiavimo technikos tobulinimui, įsisąmoninimui, kurios raumenų grupės turėtų dirbti. Aptarsime, kokius tempimo bei jėgos ugdymo pratimus reikia atlikti prieš ir po treniruočių. Taip pat mokinsimės, kaip tolygiai paskirstyti jėgas, į ką sukoncentruoti mintis, kad važiavimas dviračiu teiktų malonumą. Kad darbas būtų efektyvesnis ir visi gautų individualaus dėmesio, praktines užduotis atliksime komandomis ar poromis. Treniruotėse dirbsime kaip komanda, tad nepaisant fizinio pajėgumo visi atras savo vietą. Skatinsime treniruočių tęstinumą bei tarpusavio palaikymą.

 

Prisijunkite su savo dviračiu, o jei jo neturite – dviratį ir šalmą suteiksime Jums nemokamai

Dviračiai visai šeimai treniruotė su olimpiečiu Mantu Strolia

Šios trenuoruotės skirtos stiprinti tėvų ir jaunujų atžalų santykiams, kartu išgyvenant naują patirtį. Tai pat ugdysime vikrumą, kordinaciją, atkaklumą, atsakingumą bei supratingumą. Treniruotės bus žaismingos ir aktyvios, bet dar didesnis dėmesys bus skiriamas suprasti save ir vieniems kitus. Per praktines užduotis skatinsime asmeninį augimą bei komandinį darbą su tėvais. Užduotys padės geriau suprasti vieniems kitus, sustiprinti raumenukus bei sudeginti nereikalingas kalorijas.

Prisijunkite su savo dviračiu, o jei jo neturite – dviratį ir šalmą suteiksime Jums nemokamai (dviračių kiekis ribotas)!