Apie mus

Mes siūlome įvairių tipų dviračius Vilniuje

 

UAB „Velotakas“ sėkmingai vykdo savo veiklą jau nuo 2011 metų. Mėgstantieji važinėti dviračiais pas mus atras platų įvairių tipų dviračių asortimentą. Vilniuje nuomojame kelioninius, miesto, hibridinius dviračius patogiems pasivažinėjimams miesto gatvėmis ar per miškus ir kalnus. Tai tokie dviračių modeliai kaip Trek, Kross, Scott, Minerva, Pegasus ir kt. Galima pasirinkti sau patogų dviračio dydį ir rėmą. 

Atraskite gražiausias Vilniaus miesto ir gamtos apylinkių vietas keliaudami rekomenduojamais skirtingo ilgio maršrutais, arba tyrinėkite miestą savarankiškai.

DVIRAČIŲ TURAI

Dviračių turų organizavimas yra kita mūsų ilgametės veiklos sritis. Organizuojame įvairius dviračių turus norintiems geriau pažinti miestą ar jo apylinkes. Išbandykite aktyvius žygius kalnų dviračiais gamtoje, kiek ramesnes miesto ekskursijas, įvairias pažintines dienos išvykas ir pasinerkite į nuostabius įspūdžius geroje kompanijoje. Su dviračiu tyrinėti miestą ir gamtą – lengva, greita, patogu. 

Taip pat organizuojame renginius įmonių kolektyvams, grupėms bei šeimoms. Dalyvaujame įvairiuose miesto organizuojamuose fizinį aktyvumą skatinančiuose renginiuose ir programose. Ruošiame dviračių maršrutus savarankiškam keliavimui po Lietuvą ir Baltijos šalis.

Dviračių turai gali būti įvairaus sudėtingumo lygio – tiek norintiems ramiai pasivažinėti ir pasimėgauti geru oru su šeima, tiek labiausiai prisiekusiems dviratininkams, kuriems bet koks kalnas – ne kliūtis.

Tegu dviratis tampa Jūsų mėgstamiausia transporto priemone, su kuria visada greitai ir lengvai pasieksite norimą tikslą!

ŽIEMOS DVIRAČIŲ SAUGYKLA

Jau daugiau kaip 10 metų vilniečiams siūlome unikalią paslaugą – dviračių saugojimą žiemos metu. Tai puiki paslauga tiems, kas neturi vietos kur laikyti savo dviratį, kai šalta. Šaltuoju metų laiku dviratis paprastai nebūna reikalingas, tik užima papildomą vietą balkone ar sandėliuke. Norint sutaupyti vietos, žiemos dviračių saugykla yra patogus pasirinkimas.

 

Jūsų dviračiai bus laikomi specialiose tam pritaikytose patalpose, todėl galėsite dėl nieko nesirūpinti. Prieš atiduodant dviračius atliekame prieš sezoninį servisą – išplauname bei pripučiame padangas. Taip pat, Jums pageidaujant, dviratį gali detaliai apžiūrėti patyręs specialistas.

Bicycle winter storage. Dviračių saugykla Vilnius

mūsų partneriai