Savarankiški maršrutai

Savarankiški maršrtutai po Lietuvą ir Baltijos šalis

Kartais visai nėra būtina planuoti tolimų kelionių. Daugybę dar neatrastų gamtos ir kultūros lobių galima išvysti ten, kur mažiausiai tikimasi – visai šalia namų. Užtenka tik atsisėsti į traukinį ar automobilį, pasiimti su savim dviratį ir nukeliauti į norimą regioną, kuriame galėsite savarankiškai ištyrinėti įdomiausias vietas.

Puiki idėja – pradėti kad ir nuo mūsų gimtosios Lietuvos. Keliaudami po skirtingus regionus įsitikinsite, kaip smarkiai jie iš tiesų vienas nuo kito skiriasi ir kokie yra unikalūs. Skirtinga ir Lietuvos regionų gamta, kurią nevienodai suformavo slenkantis paskutinis ledynas.

Toliau – dar įdomiau. Keliaudami į šiaurę atrasite nuostabias gamtos vietas Latvijos, Estijos nacionaliniuose parkuose, galėsite susipažinti su vietine gyventojų kultūra ir mentalitetu. Estijos gamta jau gerokai skiriasi nuo Lietuvos – čia dar daugiau ramybės ir iškilumo, lėtesnis ritmas.

Visos Baltijos šalių vietovės yra lengvai pasiekiamos automobiliu, o tuomet gali būti ištyrinėtos ir dviračiu. Susiorganizuoti pačiam tokią kelionę visai nėra sunku. Nereikia planuoti ir ilgų atostogų. Užtenka vos kelių laisvų dienų, kurių metu galėsite ištrūkti iš įprastos kasdienybės ir patirti daugybę naujų įspūdžių.

dviračių maršrutai po vilnių